Ogłoszenia

Powiatowa Akademia Ruchu

06 lutego 2017 16:31 | Ogłoszenia

Z początkiem lutego rozpocznie się kolejna edycja Powiatowej Akademii Ruchu – wiosna 2017. Celem przedsięwzięcia jest propagowanie zdrowego stylu życia i upowszechnianie aktywności fizycznej wśród mieszkańców powiatu wrzesińskiego poprzez serię cyklicznych bezpłatnych zajęć.

W nadchodzącej edycji zaplanowano cotygodniowe zajęcia z aerobiku, fitballu oraz jogi. Zajęcia prowadzone będą przez 10 tygodni w terminie od 6 lutego do 11 kwietnia – szczegóły na plakacie.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie dokumentów zgłoszeniowych dostępnych na stronie internetowej www.wrzesnia.powiat.pl w zakładce Zdrowie oraz w Referacie Promocji Zatrudnienia, Spraw Obywatelskich i Zdrowia Starostwa Powiatowego, i dostarczenie ich do Starostwa Powiatowego we Wrześni, pok. 109 przed rozpoczęciem pierwszych zajęć. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Koordynatorem zajęć jest Referat Promocji Zatrudnienia, Spraw Obywatelskich i Zdrowia Starostwa Powiatowego we Wrześni, tel. 61 640 44 73/64.

Przeczytano: 732 razy.| Wydrukuj

Do góry